Zápas s Bolkou očima tisku

14.11.2011 22:57

Dvě prohry. V rámci již šestého dvoukola druhé volejbalové ligy mužů se hráčům karlovarského VK vůbec nedařilo. V domácím prostředí totiž dvakrát podlehli v tělocvičně drahovické ´pajdy´ mladoboleslavskému Prasylu 1:3 a 0:3. V tabulce tak zůstali Karlovaráci na osmé příčce, naopak Mladá Boleslav se posunula na příčku pátou. I přes dvě porážky tak VK Karlovy Vary ztrácí na čelo tabulky šest bodů.

VK K. Vary – Ml. Boleslav 1:3
po setech: -21, 17, -16, -25
Do utkání lépe vstoupili hostující volejbalisté, kteří si postupně udržovali několikabodový náskok, který nakonec přetavili v cenný bod. Ve druhém setu pak domácí volejbalisté přidali na obrátkách a výhrou ve druhém setu vyrovnali stav duelu. Jenže pak prokázala Mladá Boleslav svou sílu jak na síti, tak i v poli a opět se po třetím setu dostala do vedení. V rozhodujícím třetím setu pak byl v drahovické tělocvičně k vidění dramatický závěr, kdy se nakonec přiklonila štěstěna na ruce hráčů z Boleslavi.

VK K. Vary – Ml. Boleslav 0:3
po setech: -22,-19,-20
V odpolední odvetě se hrál již vyrovnaný souboj. V prvním setu se však dostal hostující tým opět do několikabodového náskoku, který si postupně v prvním setu udržel, a nakonec získal i první bod. I ve druhém setu tahali za pověstný delší konec provázku volejbalisté Prasylu, když ve druhém setu povolili Karlovarákům uhrát pouze devatenáct úspěšných míčů. Obraz hry se nezměnil ani ve třetím, rozhodujícím setu, který nakonec hráči Mladé Boleslavi vyhráli, a tím podtrhli účet celého utkání.