Volejbalisté z lázní smázli Boleslav

13.10.2010 21:24

Druhé dvojkolo = plný bodový zisk. Ve druhém pokračování druhé volejbalové ligy mužů si hráči VK Karlovy Vary na své palubovce připsali na své konto dvě vítězství.
Ale ne ledajaká. V tělocvičně ´pajdy´ si totiž dvakrát volejbalově vyšlápli po prvním dvoukole na vedoucí tým VK Prasyl Mladá Boleslav.
V prvním utkání si Karlovaráci se soupeřem z města škodovek poradili hladce 3:0, ve druhém už k tomu museli přidat notnou dávku potu, který se pak proměnil v další cenné vítězství v poměru 3:2.
Tím se tak vyhoupli karlovarští hráči se ziskem sedmi bodů v průběžné tabulce na aktuální třetí příčku.

První Rakovník i druhý Jablonec napaběrkovaly stejně ligových bodů jako Karlovy Vary. V neprospěch hráčů z lázní hovoří pouze pasivní skóre.

VK K. Vary – Ml. Boleslav 3:0

po setech: 25:20, 26:24, 25:22
V prvním souboji ovládli hráči z lázní první set. Ve druhém se pak prosadili až v závěru, když hosté během hry zlikvidovali jejich několikabodový náskok. Nakonec se však zaslouženě radovali i ze zisku druhého bodu karlovarští volejbalisté. Ve třetím pokračování ještě sice Mladá Boleslav volejbalově kousala, ale domácí si první vítězství nenechali vzít.

VK K. Vary – Ml. Boleslav 3:2
po setech: 17:25, 12:25, 25:20, 29:27, 9:7
Ve druhém utkání se více dařilo hostům, kteří vyhráli lehce první dva sety. Pak ale zabrali hráči z Karlových Varů, když ve třetím setu nejdříve snížili na rozdíl bodu, a v následujícím setu po výhře 29:27 vyrovnali. V rozhodující zkrácené hře se pak opět usmálo volejbalové štěstí na ruce Karlovaráků, kteří si tak v domácím prostředí připsali na své konto druhé vítězství.