VK Karlovy Vary - Tj Spartak Modřany 3:0 a 0:3

23.10.2011 21:13

K.Vary - Modřany 3:0 ( 17,23,21 )

Do prvního zápasu s lídrem tabulky jsme nastoupili v následující základní sestavě: Bečka - Kolovrátek, Houda T. - Mašek V., Kořán - Mochalov a livero mašek T. Od začátku jsme hráli skvélý volejbal a drželi si vedení po celou dobu prvního setu až do vítězného konce. Hráči Modřan se rozkouokávali v hale a myslím,že i  s mči měli trochu problém. Do druhého setu jsme nastoupili o dost vlažněji a rázem z toho bylo jasné tahání za kratší provaz, včas jsme se ovšem vzpamatovali a několika velmi kvalitními bloky a zákroky v poli soupeře dotáhli a nakonec i přehráli. Třetí set se odehrával jasně v režii našeho družstva a před zraky asi 80ti fanoušků jsme jasně drželi zápas pod kontrolou. Vítezství 3:0 je pro nás velkým příjemným překvapením a znamená pro nás velmi důležitý bod do tabulky,která je opět vyrovnáná jako loni již od začátku souteže. K samotné naší hře bych chtěl jenm poznamenat,že jsme hrali v tomto zápase skoro bez chyb a chtěl bych vyzdvihnout dva hráče našeho týmu. Prvním z nich je Kolovrátek Martin, který svými bloky doslova sestřeloval soupeře a druhým z nich je Eda Bečka, který režíorval skvěle hru na nahrávce a většinouo to bylo jak se říká na jedny ruce. Poděkování neuveřitelně skvělým fanouškum se stalo již tradiční součástí hodnocení utkání. Takže děkujeme moc a těšíme se na další podporu.

K.Vary - Modřany 0:3 ( -21,-21,-22 )

Ke druhému zápasu jsme nastoupili ve velmi odlišné sestavě oproti prvnímu zápasu. Byla následující: Láďa - Houda T., Kolovrátek M. - Trtek, Mašek V. - Flekač libero, Mašek T.Od prvích míčů bylo znát soupeřovo zlepšení a na naší hře bylo vidět,že to nebude žádný koncert jako v prvním zápase. Od začátku nás sopupeř přehrával hlavně na podání, takže náš příjem lítal hodně špatně. Především tedy já jsem měl velký problém v této HČJ. Nicméně jsme si nepomohli ničím dalším. Ani obranou v poli ani blokem což byl také rozdíl oproti prvnímu zápasu. Hráči Modřan se rozehráli a dostali nás pod tlak. Ve všech třech prohraných setech jsme zkoušeli míchat se sestavou,ale víceméně se nám nedařilo nic. Výdy ,když jsme dotáhli soupeře na dohled přišla další serie chyb a v koncovce už pak nebyl čas cokoliv dotahovat. Myslím, že soupeř předvedl ve druhém zápase proč je lídrem tabulky a přehrál nás ve všech HČJ. Střídání tedy probíhalo v průběhu celého zápasu a na plac se postupně dostali všichni hráči. Do třetího setu jsem se jako trenér rozhodl, že nastoupíme v sestavě z prvnbího zápasu, ale i tak to nestačilo na výborně hrajícího sozpeře. Opět děkujeme divákům za podpordu ikdyž se nán tentiokráte moc nedařilo. Máme štěstí, že v naší hale se fandí za každého stavu a to je paráda. Děkujeme