V Liberci po velké bitvě remíza na zápasy 1:1

17.10.2010 10:07

Liberec - K.Vary 3:1 ( -20,22,26,29)

K prvnímu zápasu jsme vyrazili až o hodinu pozděju oproti plánovanému výjezdu v 5:45 , protože zápas začínal až v 11:00 což pro nás byla velmi příjená změna. Nastoupili jsme v sestavě Eda na náhře, Víťa a Botkyns na smeči, Vavroch a Houdák na bloku, Bici na účku a Koři na liberu. Na střídnáni byl připraven Fleky a Hrabě. Na lavici nesměl chybět náš statistik Míša:-) Do prvního setu jsme vstoupili prakticky bez chyba celý set jsme vedli, domácí hodně riskovali podání,alenedařilo se jim, což byl největši rozdíl v prvním setu. Do druhého setu nastoupil za domácí do sestavy Dan Matoška a výrazně tak zvedl celý Liberecký tým. Prohrávali jsme i o 5 bodů,ale do koncovky jsme zabojovali a dotahli až na 23:23,ale štěstí se přiklonilo naknec na stranu domácích. Takto vlastně probíhaly i další sva sety a proto první zápas skončil 3:1 pro domácí.

Liberec -K.Vary 2:3 ( 18,-22,18, -23,-13)

K druhému zápasu jsme naskočili s výměnou blokařů, kdy za Houdáka naskočil Hrabě a opět se rozhořela velká volejbalová bitva, kde se bojovalo o každý míč a vedení se překulovalo na jednu nebo na druhou stranu. Pop rvním setu,kdy jsme byli jasně unaveni obědem v místní výborné restauraciu jsme se dostali do tempa v druhém setu si udelali az 8 bodový náskok, další sety byly vyrovnané  , takže utkání dospělo do pátého setu, kde se opě makalo a bojovalo o každý míč. za stavu 13:13 jsme vystřídali Houdáka za Edu na posílení obrany u sítě a došlo k překvapení, kdy Bici dal obě podání:-)A tudíž Houdák předvedl jeden blok a dvě skvelé nahry a bylo vymalováno:-)