Mladá Boleslav - Karlovy Vary

16.01.2011 11:10

3:2 , 0:3

Na první dvojzápas v novém roce jsme vyrazili v sestavě Eda, Láďa, Tomík, Fleky, Hrabě, Botkyns, Bici, Koři, Víťa, Míša. Cesta byla bez problémů a tak jsme dorazili včas. První zápas začal dlouhou serií našich chyb, které praměnily především z nerozehranosti a z velké haly, která je v Bolce. V průběhu setu se ovšem naše hra zlepšila a dotáhli jsme manko, kteeré bylo místy již 8mi bodové.První set jsme ovšem nakonec v koncove ztratili. Další dva sety byly výrazně v naší režii a konečně jsme předváděli volejbal, který umíme a z kterého máme radost. Čtvrtý a pátý set byl vyrovnanou bitvou. Bohužel v pátém setu se nám nepodařilo utrhnout vyrovnané výměny na naší stranu a tudíž jsme set i zápas ztratili. Ve druhém zápase jsme již nepřipustili, žádné série sopeře a v klidném tempu jsme zvítězili vcelku jasně 3:0 a tím pídem jsme si po delší době pšipsali výhru. Doufám, že příští týden doma s Libercem budeme předvádět podobně bojovný výkon jako v Bolce. Přijďte nás povzbudit. Na závěr bych chtěl za hru pochválit Flekyho a Edu, jejich výkony byly perfektní a velkou měrou přispěly k naší zlepšené hře a výhře.