Lázeňáci uspěli doma v boji s Pragou napůl

09.10.2010 07:54

Jen napůl se povedl vstup karlovarských hráčů VK Karlovy Vary do nové sezony druhé ligy mužů. Na palubovce na ´pajdě´ totiž v zahajovacím dvoukole nejdříve soupeře Pragu porazili na sety 3:1, ale v odvetném duelu nachlup stejným výsledkem prohráli.

VK K. Vary – Praga 3:1
Po setech: -22, 22, 17, 25
Úvodní set rozhodli hosté ve svůj prospěch až po dramatickém závěru. I ve druhém setu se dramatická zápletka opakovala, pouze s tím rozdílem, že ho lépe zvládli hráči karlovarského VK. Ve třetím dějství pak Karlovaráci přidali důraz jak v poli, tak i na síti a ve svůj prospěch získali i třetí set. V rozhodujícím čtvrtém setu pak opět na program přišla parádní dramatická volejbalová podívaná s úspěšným koncem pro domácí družstvo.

VK K. Vary – Praga 1:3
Po setech: -17, 22, -22, -19
I ve druhém duelu Karlovaráci podlehli soupeři z Pragy v prvním setu. Ve druhém však přidali na obrátkách a po zásluze vyrovnali. Jenže ve třetím i rozhodujícím čtvrtém setu se volejbalové štěstí pousmálo právě na soupeře z Pragy, který si tak po výhře 3:1 odvezl své první druholigové vítězství.