Karlovy Vary - Příbram 2:3 a 3:1

14.02.2010 21:40

V zápase s Příbramí se nám podařilo vyhrát jeden zápas, což je velmi důležitý krok k cíly ketošní sezony - zachraně 2. ligy. K tomu nám v dopoledním i odpoledním utkání mpomohlo skvěllých a hlasitých 30 diváků, kteří vytvořili tradiční "peklo". Za to Vám všem děkujeme a chtěli bychom Vás pozvat na 27.2. na veledůležitý zápas s Mladou Boleslaví.

článek z Karlovarského deníku od D. Seiferta:

Volejbalisté z lázní 'vyprášili' příbramské Koberce jen napůl

Na domácí palubovce v Drahovicích o víkendu uhráli proti rezervě Příbrami sice pět vítězných setů, ale stačilo jim to pouze na jednu výhru. V průběžné druholigové tabulce se přesto udrželi hráči VK Karlovy Vary na páté příčce.

V prvním utkání prohráli s Příbramí i přesto, že vedli již 2:0 na sety, nakonec se totiž z vítězství 3:2 radovala na karlovarské palubovce Příbram. Ani ve druhém utkání neměli Karlovaráci ustláno na volejbalových růžích, nakonec se i k nim přiklonila štěstěna a Karlovy Vary vyhrály druhý duel v poměru 3:1.

V prvním setu prvního utkání se odehrála v drahovické hale pořádně dramatická bitva. Tu rozhodli hráči z lázní až po zdolání třicetibodové hranice 31:29.

I ve druhém setu rezerva Příbrami řádně domácí družstvo zlobila, ale i podruhé prohrála, tentokrát 27:25. Ani třetí set nevybočil z řady dramatických setů.

Jenže tentokrát se radovali z výhry hráči příbramské rezervy, když třetí set vyhráli v poměru 27:25. Tím nastartovali velký volejbalový obrat.

Čtvrtý set vyhráli o pět bodů 25:20 a dominovali i v rozhodujícím, pátém klání. Příbram B tak po výhře 16:14 získala do druholigové tabulky další důležité body.

I ve druhém utkání dne se bylo na co dívat. V prvním setu se opět rozhodovalo o vítězi až v dramatické koncovce, kterou ve svůj prospěch rozhodli volejbalisté VK, když ho vyhráli v poměru 30:28.

Pak si opět vybrali světlou chvilku i hosté, kteří vyhráli pro změnu druhý set v poměru 25:11. Poté ale začali na domácí palubovce úřadovat zejména karlovarští volejbalisté, kteří vyhráli další dva následující sety a po zásluze si na své konto připsali důležité vítězství.

VK Karlovy Vary – Koberce K+K Příbram B 2:3. Po setech: 31:29, 27:25, 25:27, 20:25, 14:16), VK Karlovy Vary – Koberce K+K Příbram B 3:1. Po setech: 30:28, 11:25, 25:21, 25:23.