Karlovy Vary - Malá Skála 3:2

10.03.2012 22:08

Do prvního zápasu jsme nastoupili velmi vlažně, prakticky nic se nám nedařilo a soupeř hrál koncentrovaně. Ve druhém seti jsme zapli na vyšší obrátky a soupeře jsme jasně přehráli. Ovšem se třetím setu jsme opět začali špatně, především s příjmem podání jsme meli velký problém a ted následně nastal problém i v útočné fázi. Prohra ve třetím setu nás nijak nenastartovala a a pokračovali jsme ve špatném výkonu i v setu čtvrtém. Za stavu 19:16 pro soupeře už byl stav velmi vážný. Rozdíl dvou bodů vydržel až do stavu 22:20, kdy přišla chvíle našcih vysokých chlapců, kteří u sitě postavili neprostupnouo hráz a 5ti bloky jasně ukázali soupeři,že odmítáme konec utkání a jdeme do pátého setu. Ten začal parádní serii na podání a prakticky v průběhu celého páteho setu jsme se nedostali pod tlak a velmi důležitá výhra byla na světě.

Chtěl bych výrazně pochválit Láďu, který naskočil do zápasu a svým výkonem jasně rozpumpoval celý tým a má lví podíl na vyhraném zápasu!

Dále bych chtěl pochválit naše intergalakticky skvělé fanošky. V takové atmosféře se hraje nádherně a je to paráda. Díky moc

Sestava: Bečka, Houda T, Kolovrátek , Mochalov, Trtek, Mašek V., Brichcín - střídali - Flekač, Kuba, Krejčí