Karlovy Vary - Malá Skála 3:1

10.03.2012 22:18

Do druhého zápasu jsme vlétli tak jak jsme si představovali a naplánovali. Vše nám vycházelo a šlo jak po másle. Diváci neustále fandili a již se pomalu,ale jistě občerstvovali z již nachystaného rautu, takže byla v naší tělocvičně velmi dobrá nálada. Druhý set jsme také vyhráli bez většíhi zaškobrtnutí. Ve třetím setu se zápas zdramatizoval tím,že za stavu 21:18 pro nás přišla zcela zbytečná žlutá karta a tedy i trestný bod a nerovzita na naše ruce. Prohra ve třetím setu nás,ale nesložila a ve čtvrtém setu jsme opět předvedli koncentrovaný výkon. Chvíli to vypadalo, že naše tělocvična nevydrží skandování a bubnování našich parádních fanoušků. Druhé vítězství bylo stejně důležité jako první:-)

Pochvala opět Láďovi,který do toho zase vlítnul:-)