Karlovy Vary - Ervěnice 2:3,0:3

18.02.2012 19:46

Do prvního zápasu s jasným favoritem utkání jsme nastoupili velmi dobře a celý první set si udržovali vedení především díky dobrému podání, s kterým měl soupeř také díky našim mikasám velké problemy na přihrávce. Ve druhém setu jsme se opět dostali do koncovky a jak známo ty nám nejdou a tak jsme po vyrovnané hře prohráli druhé dějství. Ve třetím setu přišla nevídaná serie Hraběho na podání a vedení 14:3, které jsme s přehledem a soustředěnou hrou dotáhli do vítězného konce a ujali se tak vedení 2:1 na sety. Ovšem do setu čtvrtého jsme vstoupili zcela nekoncentrovaně a po laciných až dětských chybách jsme set jasně prohráli, prakticky bez odporu. Rozhodující páty set byl vyrovnaný pouze do stavu 5:5 pak se již naplno ukázala kvalita soupeře a naše neschopnost složit míče na zem proti jednobloku a opět asi 1441221 nevynucených chyb. Myslím si, že dopolední volejbal byl na koukání, ale opět výsledek pro nás záporný.

Sestava v prvním zápase byla následující - Bečka, Mašek V., Krejčí, Houda T., Kolovrátek, Mochalov, Mašek T. - střídali Trtek, Flekač

Do druhého zápasu jsme nastoupili ve zcela vyměněné sestavě, ale na kvalitě výkonu se to nijak neprojevilo.Teda aspoň v prvních dvou setech. Soustředěná hra byla znát a sety byly vyrovnané ba do koncovky jsme šli vždy s vedením o 2 až 3 míče. Jenže opět se ukázalo to,že nejsme schopni v rozhodujících míčích zápasu odehrát lehke a jednoduché míče tak aby z toho byl bod pro nás. Útoky na jednobloky do zámezí nebo do pásky prostě do volejbalu na této úrovni nepatří. Po dvou prohraných setech v koncovkách -23 a -25 jsme do třetího setu nastoupili vlažně a soupeř se rozehrál a bylo z toho další smutné trápení a prohra 0:3.

Sestava ve druhém zápasu - Mašek V., Trtek, Sobotka, Flekač, Houda T., Mochalov, Mašek T. - střídali Kolovrátek, Krejčí

Za tým bych chtěl opět poděkovat bezvadným divákům, kteří s námi zůstávají i ve chvilích, kdy se nám nedaří. Díky moc