Karlovarský deník o posledním zápase

27.03.2011 14:57
Volejbalisté z lázní se rozloučili doma s druhou ligou ve velkém stylu - Ervěnicím oplatili dvě porážky

Na konec to nejlepší. Karlovarští volejbalisté se rozloučili se stávajícím ročníkem druholigové soutěže mužů ve velkém stylu. Na domácí palubovce na drahovické ´pajdě´ totiž oplatili Ervěnicím dvě porážky z prvního vzájemného souboje a na své konto si připsali dvě vítězství 3:1 a 3:0, v konečné tabulce obsadili 6. příčku.

VK K. Vary – Ervěnice 3:1
po setech: 13, -13, 20, 18

Vstup měli do závěrečného dvoukola hráči karlovarského VK velmi dobrý. Než se totiž soupeř z Ervěnic pořádně volejbalově zahřál, prohrál první set, ve kterém mu domácí dovolili uhrát pouze třináct bodů. Jenže ve druhém setu hráči Ervěnic karlovarskému výběru oplatili stejnou mincí. Ve třetím setu však přidalo lázeňské družstvo na obrátkách a opět se ujalo vedení, které pak v závěrečném, čtvrtém setu přetavilo v první důležité vítězství.

VK K. Vary – Ervěnice 3:0
po setech: 18, 11, 26

I do druhého utkání vstoupili lépe hráči z města minerálních pramenů. V prvním setu dovolili uhrát volejbalistům Ervěnic osmnáct, ve druhém pak dokonce pouze jedenáct bodů. Až ve třetím se pak bylo na co koukat, když o vítězství rozhodli Karlovaráci až po dramatické závěrečné zápletce.