Karlovarky o zápase na Malé Skále

29.11.2011 22:28

Varáci splnili úlohu favorita, i když se nadřeli

Splněno. V sedmém kole druhé volejbalové ligy mužů zamířili hráči karlovarského VK v roli favorita na palubovku poslední Malé Skály. Tam nakonec slavili karlovarští volejbalisté dvě povinné výhry, i když u té první se řádně zapotili. Nakonec si tedy připsali na své konto vítězství 3:2 a 3:1. Tím se udrželi ve vyrovnané druholigové tabulce v těsném závěsu za medailovými posty. Prozatím totiž patří Karlovým Varům sice průběžná osmá příčka, ale jen s pětibodovou ztrátou na vedoucí Ervěnice.

Malá Skála - VK K. Vary 2:3
po setech: -21, 12, 18, -21, -9
Úvodní set byl v rukou karlovarského družstva, další dva pak lépe zvládli domácí, kteří tak otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch. Poté však Karlovaráci volejbalově zabrali a ve čtvrtém setu po výhře 25:21 duel vyrovnali. V pátém setu pak ve zkrácené hře dokázali hráči z lázní udržet nervy na uzdě a to se jim vyplatilo, když nakonec celé utkání vyhráli v poměru 3:2.

Malá Skála - VK K. Vary 1:3
po setech: -23, -22, 21, -16
V odvetném duelu pak braly první bod v úvodním setu opět Karlovy Vary. Ty si vítěznou radost zopakovaly i v tom druhém. Poté si lepší chvilku vybrali i domácí, kteří snížili po třetím setu na rozdíl bodu. V závěrečném setu však volejbalisté varského VK už nepřipustili žádné překvapení a na své konto si tak připsali velmi cenné druhé vítězství.

Výsledky, 13. kolo: Modřany - Netolice 3:1 (20, -23, 25, 29), Ervěnice - Liberec 3:0 (29, 19, 17), Mladá Boleslav - Chabařovice 0:3 (-15,- 22, -24), Jablonec nad Nisou – Praga 3:0 (18, 18, 22); 14. kolo: Modřany - Netolice 3:1 (22, -19, 21, 17), Ervěnice - Liberec 1:3 (-19, -24, 23, -20), Mladá Boleslav - Chabařovice 0:3 (-20,-18,-34), Jablonec nad Nisou - Praga 3:0 (21, 23, 16),