K.Vary -TJ Netolice 1982 2:3 a 3:2

02.10.2011 11:07

K. Vary - TJ Netolice 2:3 (-21,22,24,-19,-17)

V prvním utkání nové sezóny jsme přivítali nováčka soutěže TJ Netolice. Nastoupili jsme v následující základní sestavě Eda - Houďák, Hrabě- Koři, Víťa - Andrej - Tomík. Od začátkz bylo jasné,že to nebude žádné lehké utkání. Naši spoupeři byli natěšení na první zápasy v lize a podle toho vypadal i první set, kdy nás rozstříleli na útoku, zejména hráč s číslem 2. Další sety už byly vyrovnané a zápas dospěl až do pátého setu, který bývá vždy spíše náhodný. Skončil tedy 17:19 z našeho pohledu a výhrou Netolic. K náší hře se dá říci hlavně to,že si ještě pořádně nesedla nová herní moncepce a na hřišti je často zmatek. Což se určitě zlepší hned v příštím zápase. Dopředu nás opět hnali skvělí divácí, kterých i přes krásné počasí přislo kolem 30 ti. A za to velmi děkujeme.

K. Vary - TJ Netolice 3:2 (-19,16,17,-23,13)

Druhé utkání se neslo ve stejném duchu jako to první. Začali jsme velmi špatně a první set byl spíše pro ostudu, další dva sety byly zcela v naší režii a poté to bylo jako na houpačce. V pátém setu se tentokráte štěstí přiklonilo na naší stranu a odnesli jsme si výhru. Sestava byla pouze s jednou změnou a to takovou,že na nahrávce nastoupil Láďa místo Edy. Díváci opět nezklamali a fandili až do posledního míče za což jim děkujeme:-)