Hráči karlovarského vékáčka nedali béčku Příbrami žádnou šanci

21.11.2010 11:07

Konečně. Dvě výhry. Na sto procent uspěli volejbalisté VK Karlovy Vary v dalším dvoukole druhé volejbalové ligy mužů.

Autor: DENÍK/Daniel Seifert

V tělocvičně drahovického ´gymplu´ nedali žádnou šanci příbramské rezervě. Tu smetli v prvním duelu 3:0, ve druhém pak soupeři dovolili Karlovaráci uhrát alespoň jeden bod, když vyhráli utkání v poměru 3:1.V průběžné druholigové tabulce se tak drží hráči VK s osmi výhrami na parádním druhém místě, se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Jablonec.

VK KV – Příbram B 3:0 po setech: 23, 22,18

Karlovaráci vstoupili do utkání úspěšně, když zvládli dramatický závěr prvního setu, a na své konto si tak připsali první bod. I druhý set se nesl v duchu dramatu, když i tentokrát slavili výhru volejbalisté z lázeňského města. Až v závěrečném, třetím setu zlomili Karlovaráci snahu hostujícího družstva na zvrat, když soupeři z Příbrami dovolili uhrát pouze osmnáct bodů.

VK KV – Příbram B 3:1 po setech: –20, 23, 19, 22

Do druhého utkání pak lépe vstoupili hosté, když vyhráli bez větších problémů první set. Ve druhém setu se pak obě mužstva přetahovala o vedení, nakonec si v závěru počínali lépe hráči z města minerálních pramenů, kteří po velkém boji a zisku druhého setu skóre duelu vyrovnali. Zbylé dva sety pak byly plně v režii domácího výběru, i když volejbalisté béčka Příbrami během nich řádně kousali, ale na žádný zvrat to již nestačilo a VK Karlovy Vary si připsal do tabulky druhé vítězství.