domácí zápas s Libercem

29.01.2012 12:25

VK K.Vary - TJ Lokomotiva LIberec  1:3,3:0

K domácímu zápasu s Libercem se nás sešlo hned 12 připravených ke hře a k tomu abychom změnili to,že se nám nedaří. Bohužel stále bez nemocního Tomíka, kterého na liberu zastoupila nová posila Viktor Brichcín. První zápas jsme začali velmi dobře a ujali se vedení v prvním setu 17:12, ale pak nasoupil na podaní blokař Liberce a dal 5 bodů a rázem z toho byla nervózní koncovka bohužel s prohraným závěrem. Další dva sety byly vyrovnané,ale bohužel jen jeden se nám podařilo vyhrát. Ve čtvrtém setu jsme nakupili hropmadu chyb v druhé půlce a tak zápas skončil vítětstvím Liberce 3:1. Do druhého zápasu jsme udelali několik změn, které přinesly lepší hru a toužené vítězství. Je třeba říci, že ve druhém zápasu nenastoupil za Liberec Dan Matoška a to byla výrazný ztráta pro hostující tým. Další domácí zápas hrajeme v sobotu 4.2.2011 proto přijďtě všichni opět fandit. V sobotu to byla zase parádní atmosféra, která nás vždy vyburcuje. Díky moc.